Barış Alper Yılmaz’ın bonservisi belli oldu

Galatasaray’ın başarılı futbolcusu Barış Alper Yılmaz bu sezonki performansıyla dikkatleri çekiyor. Yeni sözleşme imzalanan ve maaşında yüzde 60 iyileştirmeye gidilen Barış Alper Yılmaz için Galatasaray’ın istediği bonservis bedeli de ortaya çıktı. Buna göre Sarı-Kırmızılılar, milli futbolcuyu transfer ettiği rakamın yaklaşık 10 katını talep ediyor.

Bu sezon Galatasaray’ın jokeri olan Barış Alper Yılmaz, görev aldığı her bölgede sergilediği performansla göze çarpıyor.

Okan Buruk’un sağ bek, sol bek, sağ açık, sol açık ve forvette görev verdiği Barış Alper Yılmaz’ın formu karşısında kayıtsız kalmayan yönetim, milli futbolcuyla yeni sözleşme imzalıyor.

Sabah’ın haberine göre Barış Alper Yılmaz’ın 10 milyon TL olan garanti ücreti 16 milyon TL’ye çıkarılıyor.

Öte yandan Galatasaray yönetimi, Avrupa’dan birçok talibi olan Barış Alper Yılmaz’ın bonservisini belirledi.

Buna göre Sarı-Kırmızılılar, milli futbolcu için en az 20 milyon euro talep ediyor. Galatasaray, Barış Alper’i Keçiörengücü’nden 2.1 milyon euro karşılığında transfer etmişti.

Haberde söz konusu rakam ve üzerindeki tüm bedellerde Barış Alper Yılmaz ile yolların ayrılacağı vurgulandı. Bu sezon tüm kulvarlarda 46 maça çıkan Barış Alper Yılmaz 4 gol, 8 asistlik skor katkısı verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx