Ünlü oyuncu ve ailesi aylardır hastaneden çıkamıyordu: O kira evinde ailem yavaş yavaş ölüyordu

KİRADA OTURDUKLARI EVİ KÜF SARMIŞ
Geçen hafta sonu ise bunun nedenini açıkladı. Beş çocuk annesi oyuncu, yaşadıkları kiralık evdeki küf nedeniyle ailesinin usul usul öldüğünü söyledi. Ünlü oyuncu, söz konusu sorunun üç yıldır devam ettiğini sözlerine ekledi.

SÜREKLİ HASTANELİK OLUYORLARDI
Birçok kişinin yaşadığı ama belki de fazla üzerinde durmadığı küf sorunu yüzünden çocukları hastanelik olan bu ünlü Tori Spelling. Beş çocuk annesi olan 50 yaşındaki Spelling, yaptığı sosyal medya paylaşımında “Bizim evimizdeki küf problemi bir üst seviyede. Kirada oturduğumuz ev son üç yıldır ailemi yavaş yavaş öldürüyordu” diye konuştu.

Çocuklarının ve kendisinin sürekli hasta olduğunu belirten Spelling bir türlü iyileşemediklerini de sözlerine ekledi. Bu konuda yasal işlem başlatmak istediğini belirten Tori Spelling “Bize rehberlik edecek harika bir avukata ihtiyacımız var” dedi.

HASTALIK SARMALI 
Spelling, ailesiyle yaşadıkları kiralık evi saran aşırı küf yüzünden ailesinin sürekli bir hastalık sarmalı içine girdiğini açıklamıştı, Spelling’in Dean McDermott ile evliliğinden Liam (16) Stella (14) Hattie (11) Finn (10) ve Beau (6) adında beş tane çocuğu bulunuyor.

Tori Spelling, geçtiğimiz haftalarda iki çocuğunun hastane acil servisinde çekilen fotoğraflarını paylaşmış ve “Biz aylardır bu hastalık sarmalı içindeyiz. Hastalanıyoruz, iyileşiyoruz sonra yine hastalanıyoruz” diyerek durumu anlatmıştı.

?

ÇOCUKLAR OKULDAN HASTALIK GETİRİYOR SANMIŞ
Tori Spelling, başlangıçta çocuklarının okulda arkadaşlıklarından hastalık alıp eve getirdiklerini sanıyordu anlattığına göre. Ama sonra bir noktada sürekli baş dönmesi yaşamaya başladıklarını ve çocukların okuldan hastalık getirmesinden çok daha büyük bir sorun olduğunu fark ettiğinin anlattı.

Sonunda yapılan incelemelerin ardından evlerinde ağır bir küf sorunu olduğu keşfedilmiş, Tori Spelling sonra durumu şöyle anlattı: ” Devamlı hasta oluyorsunuz…. Bir enfeksiyondan diğerine… Solunum yolları enfeksiyonları. Uç noktada alerji benzeri semptomlar. Ayrıca oğlum Finn’in cildinde döküntüler oluşuyordu ” diye konuştu. Spelling’in anlattığına göre çocuklarından özellikle Finn bir ara yüksek ateşle mücadele etmek zorunda kaldı.

Tori Spelling, artık evlerinin sağlığı tehdit edici hale geldiğini bu yüzden taşınmaları gerektiğini anlattı. Ancak bu noktada bir başka sorun olduğunu da sözlerine ekledi ünlü oyuncu.Bu kadar büyük bir ailesi özellikle de hasta olup yatağa düşen bireyler de varsa yeni bir eve taşınmak zor.

Ama anlattığına göre yine de bir an önce evi boşaltacaklar. Hatta kalıcı bir ev bulununcaya kadar da ailenin geçici bir yerde kalması bile düşünülüyor.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*