Ufuk Beydemir ‘Ay Ciltli Kadını’ buldu! Bakın 10 yaş küçük müstakbel eşi kim?

Ay Derili Bayan müziği ile bir anda müzik listelerine süratli bir giriş yapan müzikçi Ufuk Beydemir, kısa müddette 159 milyona ait dinlenmeye ulaştı. Müzik hala en çok dinlenenler ortasında yerini alırken, Beydemir’den sevenlerine müjdeli haber geldi. Özel hayatını kapalı kapılar gerisinde yaşayan genç müzikçi evlenme kararı aldı. Bakın kızların büyük hayranlık duyduğu Beydemir kiminle evleniyor?

ÇİFTTEN MÜJDELİ HABER

Genç kızların hayranı olduğu Ufuk Beydemir, 2 yıldır aşk yaşadığı 20 yaşındaki oyuncu İpek Filiz Yazıcı ile evlenme kararı aldı.

Sosyal medya hesaplarından müjdeli haberi sevenleri ile paylaşan çiftin ortasındaki yaş farkı da gözlerden kaçmadı. 30 yaşında olan Ufuk Beydemir’in evleneceği oyuncu sevgilisi şimdi 20 yaşında.

EVLİLİK MUŞTUSUNU PAYLAŞAN İKİLİ ÜNLÜLERDEN TEBRİK

2021 yılının Nisan ayında aşklarını ilan eden ikiliden 1 yıl sonra evlenme kararı çıktı. Beydemir, oyuncu sevgilisine evlenme teklifi etti. Sevgilisinin teklifine Evet diyen İperk Filiz Yazıcı, yüzüklü fotoğrafını toplumsal medya hesabından paylaştı.

Evlilik için birinci adımı atan çiftin memnunlukları ise gözlerinden okundu. Evlilik kararlarını “Mutluluğumuzu artık sizinle paylaşmanın vakti geldi” notunu ile paylaşan ikilinin paylaşımına ise Nurgül Yeşilçay ve Mabel Matiz üzere isimlerden tebrik bildirileri geldi.

İŞTE EVLENME KARARI ALAN UFUK BEYDEMİR-İPEK FİLİZ YAZICI’NIN O PAYLAŞIM