Öğretmenlerin artık yesyeni bir karar rehberi var!

1984 yılından bu yana eğitimde çağdaş yaklaşıma öncülük eden Tudem, öğretmenlerin çalışma hayatını kolaylaştırmak için geliştirdiği yeni karar rehberi ile kıymetli bir boşluğu gidermeyi hedefliyor.

Tudem Yayın Kümesi Eğitim Koordinatörü Pınar Camal husus hakkında “Karar verme sürecindeki öğretmenlere rehberlik edecek bir platform oluşturma fikri uzun müddettir gündemimizdeydi. Öğretmenlerin çalışma temposu çok ağır. Öğretmenler haliyle, tüm yayınları ayrıntılı incelemek için gerekli vakti ayıramayabiliyor. tudemogretmen.com, işte tam da bu noktada onlara kılavuzluk etmek için tasarlandı. Bu platform sayesinde öğretmenlerin ihtiyaç duyacakları tüm yardımcı takviye gereçlerini tek bir sitede buluşturarak, öğretmenlerin zihinlerindeki soruları giderecek ve onlara rehberlik edeceğiz.” formunda konuştu.

KÜLTÜR VE EĞİTİM YAYINLARINA DAİR HER ŞEY TEK BİR SİTEDE

tudemogretmen.com, Tudem’in yardımcı eğitim kaynakları ve okuma kitaplarına yönelik dopdolu ve büsbütün fiyatsız bir hizmet sunuyor. Öğretmenler, Tudem’in hâlihazırda satışta olan tüm kitaplarının üçte birlik kısmına erişim sağlayabilirken, kullanıcı dostu web tasarımı ile site içerisinde süratlice hareket edebiliyor.

PLATFORM ÖĞRETMENLERE NE ÜZERE YARARLAR SUNUYOR?

tudemogretmen.com, öğretmenlere Tudem kalitesine şahsen deneyimleme, varlıklı ve etkileşimli bir içeriğe erişim, görüntü takviyeli ek gereçler ile pratik bir kullanıcı orta yüzü ayrıcalığını sunuyor.
Ayrıyeten öğretmenler bu platform aracılığıyla, eğitim yayınlarında; online akıllı tahta, örnek görüntü tahliller, planlar, kitap tanıtım görüntüleri ve kataloglara ulaşabilirken, kültür yayınlarında ise; kitap tadımlık belgeleri, kitap çalışma yaprakları, kitap rehber sayfaları, kitap aktiflik dokümanları, kitap tanıtım görüntüleri ve aktüel kataloglara erişim sağlayabiliyor.

KULLANMAK HEM KOLAY HEM FİYATSIZ

tudemogretmen.com’u, hem sınıf hem de branş bazında öğretmenler fiyatsız kayıt olarak çabucak kullanmaya başlayabilirler. Kayıt sırasında belirlenen sınıf ve branş seçimlerine nazaran ilgili alanlarda sınırsız ve fiyatsız içerik erişim imkânı sağlayabilirler.