İbrahim Tatlıses sahnede oğluna demediğini bırakmadı! Bu geri zekalılar…

İstanbul Kuruçeşme’de konser veren ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, sahnede açtı ağzını yumdu gözünü. Geçtiğimiz günlerde mahkemeye başvurarak “Babamın aklı istikrarından kuşku ediyorum” diyen oğlu Ahmet Tatlıses’e karşılık veren İmparator, sahnede demediğini bırakmadı.

HAYRANLARI YALNIZ BIRAKMADI

Konserin başlamasına dakikalar kala Kuruçeşme Açıkhava konser alanının önünden Ortaköy meydanına kadar uzanan kuyruklar oluştu. Geçen yıldan bugüne kadar Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde 6.kez perde açan Tatlıses’i hayranları büyük bir coşkuyla ayakta karşıladı.

“BANA BU GURURU YAŞATIYORSUNUZ”

İbrahim Tatlıses yeri hınca hınç dolduran sevenlerini “1974’ten bu yana 48 yıldır sahnedeyim. Daima size eğildim, eğilmekten de onur duydum. Bana bu onuru yaşatıyorsunuz” kelamlarıyla teşekkür etti.

OĞLUNA BİRİNCİ CEVAP

Son vakitlerde Aile hayatında sorun yaşayan ve büyük oğlu Ahmet Tatlıses ile sorun yaşayan usta sanatçı konserini keserek Enteresan bir açıklama yaptı. Tatlıses, “Bana aklı istikrarı yerinde değil diyorlar, be geri zekalılar. Aklı yerinde olmayan birisi bu kadar şarkıyı ezbere bilir mi ” dedi.