Fatih Kulaksız: “Galatasaray’ın art bahçesi değiliz”

Eyüpspor Asbaşkanı Fatih Kulaksız Galatasaray’a kiralık olarak verileceği konuşulan yeni transferleri Kazımcan Karataş’ın proje olduğunu hülle olmadığını söyledi

Altay’ın genç yıldızı Kazım Karataş’ın Eyüpspor’a transferi spor kamuoyunda günün en çok konuşulan hususlarından biri oldu. Beşiktaş ve Galatasaray’ın transferi için efor gösterdiği genç futbolcu Eyüpspor’a transfer oldu. 

Bunlar birer yatırım projesi, hülle degil

Kazımcan Karataş Eyüpspor takımına katılırken genç oyuncu 2 yıl Galatasaray’da kiralık forma giyecek. Eyüpspor Asbaşkanı Fatih Kulaksız Spor Arena’ya konuştu. Kulaksız, “Bunlar birer yatırım projesi, hülle degil. Eyüpspor olarak genç bir oyuncuya yatırım yaptık. Biz hem teşebbüsçü hem de yatırımcı bir kulübüz. Kazımcan Karataş pahasında 4-5 oyuncu daha oyuncu transfer edeceğiz.

Galatasaray’ın art bahçesi üzere anılmak istemiyoruz

Transfer ettiğimiz futbolcuları Türkiye’nin lokomotif kulüpleri vasıtasıyla vitrine çıkarıp Avrupa pazarına sunmak istiyoruz. Galatasaray’ın art bahçesi üzere anılmak istemiyoruz. Beşiktaş, Fenerbahçe ve Trabzonspor’la iş birliği yapmaya hazırız.” tabirlerini kullandı.

KAYNAK: HÜRRİYET