Esra Ezmeci’ye iğrenç itiraf! Eltim kocam ve kardeşimle…

FOX TV’de Karşı Karşıya programının sunucu Psikolog Esra Ezmeci, toplumsal medya hesabı üzerinden de münasebet uzmanlığı yapmaya devam ediyor. İlgilerde çapalama ve tuzlama sistemlerini veren Ezmeci, bir yandan da kendisine gelen değişik soru ve itirafları yanıtlayarak hesabından yayınlıyor. Her gün enteresan itiraflar alan Ezmeci’ye bu kere elti itirafı geldi. Bir bayan takipçisi bakın neler yazdı?

ELTİ-KOCA-KARDEŞ İTİRAFI ŞOKE ETTİ

Yazdığı kitapların yanı sıra bağlantılarda sorun yaşayan takipçilerine metotlar veren Esra Ezmeci, paylaşımlarıyla toplumsal medyanın gündeminden düşmüyor. Aldığı değişik itiraf ve soruları Instagram hesabından yayınlayan Ezmeci’ye bu kere şoke eden bir itiraf geldi. Bir bayan takipçisi eltisinin hem kocası hem de kardeşiyle münasebeti olduğunu itiraf edince şoke etti.

“SONUÇLARI TRAVMATİK OLACAK”

Ezmeci’ye, “Eltimin kocamla ve kardeşimle 2 yıldır ilgisi varmış. Kocam ve kardeşim birbirine bıçak çekti” itirafında bulununca Ezmeci, “Bu biçim bağ dinamiklerinin genelde sonuçları travmatik oluyor. Bu işin gerçeğini öğrenmek için başka farklı konuşun” yorumunu yaptı. İşte herkesi şoke eden itiraf.