Ece Seçkin: Sokağa çıkamayacak hale gelmiştim

‘Katarsis’ programına konuk olan müzikçi Ece Seçkin, yaşadığı sıhhat meselesini anlattı. Seçkin, “Sokağa çıkamayacak hale gelmiştim” dedi.

Ece Seçkin, YouTube’da yayınlanan ‘Katarsis’ programında Gökhan Çınar’ın sorularını yanıtladı.

8 yıldır münasebet yaşadığı pilot Davet Terlemez ile geçen eylül ayında dünyaevine giren müzikçi, eşiyle ilgisini şu sözlerle anlattı:

“Çağrı ile aramdaki şeye yalnızca aşk dersem aramızdaki alakayı aşağıya indirgerim diye düşünüyorum. Davet ile karşılaştığımda bana geçen birinci his güya onu çok evvelce beri tanıyormuşum üzereydi. Hayatımda birinci kere bir beşere karşı ne bir hududum ne de bir duvarım var. Bütün kalkanlarımı, her şeyimi indirdim. Çağrı’nın tahammül eşiği çok yüksek. Yani benim üzere bir rahatsızla birebir konutta yaşamak çok güç. Zira benim konutumda kurallar var. Buna tahammül etmek de güç. Beni çok âlâ yönetiyor. Bak Davet’in en büyük yeteneklerinden bir tanesi bu. Ben aptal bir kız değilim. Çok zeki bir kızım. Buna karşın beni çok yeterli yönetiyor Davet.”

“HENÜZ HAZIR DEĞİLİM”

Ece Seçkin şimdi anne olmaya hazır olmadığını da itiraf etti:

“Çocuk yapmayı bence herkes ister. İstenmeyecek bir şey değil ancak bu periyot benim için yanlışsız devir değil galiba. Sorumluluk hissim var lakin ruhen değil ya. Daha galiba biraz kendimle, mesleğimle alakalı yapmam gereken şeyler var. Bir çocuk benim mesleğimi zedeler mi? Hayır. Ancak mesleğime olan aşkım ve düşkünlüğümden ötürü kimi şeyleri eksik gerçekleştirebilirim. O da gerçek olmaz.”

“HEPSİNİN SONU HASTANEDE BİTTİ”

Yakın periyotta yaşadığı alerjik durumu anlatan Ece Seçkin, o günleri şu sözlerle tabir etti:

“Şu an çok uygun hissediyorum fakat bundan iki ay öncesine kadar çok berbattım. Sokağa çıkamayacak hale gelmiştim. Müthiş bir kaşıntı ve batma hissi vardı. Üç atak geçirdim. Hepsinin sonu hastanede bitti. Artık tedavim çok hoş gidiyor ancak en ufacık kol kaşıntısında birebir şeyleri yaşayacağım diye korkuyorum.”