Bu Fotoğrafta Birinci Neyi Görüyorsunuz? Birinci Gördüğünüz Neden Hala Aşkı Bulamadığınızı Açıklıyor

Optik İllüzyon imgeleri, kişiliğiniz hakkında hem olumlu hem de olumsuz taraflarıyla çok şey ortaya çıkarır. Pekala ya bir optik illüzyon testinin aşk hayatınıza ışık tutabileceğini söylesek?

Aşık olup tekrar incinmekten korkan beşerler var. Duygusal düzensizliklerinden diğerlerini sorumlu tutarken, kendilerinin de sevgi dolu bir hayat yolunda duruyor olma ihtimalleri olabilir. Psikologlara ve bağ uzmanlarına nazaran yalnızlığın nedeni yalnızca kişinin kendi iç derdi olabilir ve dünyaya bakış açısı geçmiş tecrübeleriyle bozulmuş olabilir.

1 – BİRİNCİ AYI GÖRENLERDENSENİZ: GÜVENSİZLİK RIHTIMINDAN AYRILMANIN VAKTİ GELMEDİ Mİ?

Ay’ı birinci fark eden beşerler, gardlarını düşürme konusunda pek rahat değiller. Yakınlık isterler ve bunun onları daha uygun bir insan yapacak bir tecrübe olduğuna inanırlar. Lakin, savunmalarını düşürmeye ve öbür insanları içeri almaya gelince, bunu yapmaya pek istekli değiller. Rapor, güvensizlik rıhtımından ayrılmanın ve dalgalara binmenin vaktinin geldiğini gösteriyor.

2 – BİRİNCİ BALİNAYI GÖRENLERDENSENİZ: DİĞERLERİNİN HİSLERİNİ DA ÖNEMSEMEK GEREKİYOR BUNU UTUTURSANIZ DİĞERLERİ DA SİZİ UNUTUR

Rapora nazaran balinayı birinci gören kişi kendini yalnız hissediyor zira daima bir kişiyi arıyor. Bu cins beşerler birtakım önyargılı kavramlara saplanmış olabilir. Münasebet uzmanlarına nazaran siz, Bu bencil bir insan olduğunuzdan değil, yalnızca kendiniz için çok şey planladığınızdan ve sevginin bazen öbür birinin muhtaçlıklarını kendinizinkinden üstün tutmak manasına geldiğine inandığınızdan yalnızsınız.

3 – BİRİNCİ SÖTÇÜYÜ GÖRENLERDENSENİZ: ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE DÜŞKÜNLÜĞÜNÜZ SİZİ YANLIZLAŞTIRIYOR

Bu manzaradaki sörfçü, özgür bir ruhu simgeliyor. Bir kişi sörfçüyü birinci fark ederse, bağlanmaktan korktukları için kendilerini yalnız hissederler. Bu tıp beşerler için aşk, açık gökyüzü üzere tam olarak özgürleştirici hissetmeyebilir, tersine onu yelkenlerini indirmeye zorlayan bir gelgit olarak görürler. İlgi uzmanlarının öğüdüne nazaran: Aşk gerçek olduğunda kaçış riski olmak yerine, iç monoloğunuzun fırtınasını bekleyin. Gökyüzü tekrar açıldığında, denizde geçirilen bir gün, bir ömür uzunluğu avlanma olabilir. Siz siz olun çok özgürlüğün çok da yalnızlık getirdiğini aklınızdan çıkarmayın.

Peki, sizler bu resme baktığınızda birinci ne görüyorsunuz? Sörfçü, ay ve ya balina birinci hangisini gördünüz? Sizce de uzmanların öngörüleri hakikat mu?