Bill Clinton, uzaylılar için 51’inci Bölge’ye grup gönderdi

Tanımlanamayan uçan cisimler (UFO) olarak anılan hava olayları, son günlerde ABD’de sıklıkla konuşulan mevzular ortasındaki yerini aldı.

Amerikan ordusu tarafından gözlemlenen cisimlerle ilgili Savunma Bakanlığı (Pentagon) ve NASA, araştırma takımları kurmaya karar verdi.

51’inci Bölge tartışmasına Clinton da katıldı

Tartışmalara, ülkenin eski Lideri Bill Clinton da dahil oldu. Clinton’a, CBS’te katıldığı talk show programında uzaylılar ve gündemden düşmeyen 51’inci bölge soruldu.

Clinton, başkanlık misyonu sırasında uzaylılarla ilgili gerçekleri açığa çıkarmak için her yolu denediklerini, kelam konusu bölgeye casuslar gönderdiğini söyledi.

“Uzaylı olmadığından emin olmak için…”

New Mexico eyaletine bağlı Roswell kentinde yaşandığı sav edilen UFO kazasına değinen Clinton, “Uzaylı olmadığından emin olmak için 51’inci Bölge’ye beşerler gönderdik.” dedi.

“Bu yüzden bu kadar gizemliler”

Clinton, “Bununla nasıl başa çıkacağımızı bulmamız gerektiğini söyledim zira teknoloji açısından görünmezlik araştırmalarımızın birçoklarını burada yapıyoruz. Örneğin, radar tarafından algılanmayan uçakları nasıl uçurduğumuz üzere. Bu yüzden bu kadar gizemliler.” ifadelerini kullandı.

ABD’nin eski Lideri, “Ancak bildiğim kadarıyla uzaylı yok.” diye ekledi.