BHO Network Nedir? BHO Coin Nasıl Alınır?

BHO Network, merkeziyetsiz finans (DeFi) ve değiştirilemez tokenler (NFT) oluşturulan özel bir blok zinciri olarak tanımlanmaktadır. Bu makalede Kriptokoin.com olarak “BHO Network nedir?” sorusuna yanıt vereceğiz. Ek olarak proje hakkında merak edilen diğer konulara değineceğiz.

BHO Network nedir?

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için kredi sağlayan, blok zincir ve NFT protokolleriyle finansal problemleri çözen bir protokoldür. Singapur merkezli Unius Asis tarafından başlatılmıştır. Eski adı Bholdus’tur. Platform, saniyede 10,000 işleme kadar yüksek işlem hızı sağlamakta ve finansal riskleri en aza indirmektedir. Ayrıca, popüler blok zincirlerinden 400 kat yüksek işlem hızı sunduğu belirtilmektedir.

Ek olarak platform, Güneydoğu Asya’da sunduğu SME (KOBİ) finansman çözümleriyle öne çıkmaktadır. Güneydoğu Asya’da işletmelerin sermaye sıkıntısı yaşadığı belirtilmektedir. Buna göre proje, KOBİ’lerle BHO yatırımcılarını finansman fırsatları için bir araya getirmeye çalışmaktadır.

Özellikleri nelerdir?

  • Hız: İşlem işleme hızı, BHO Network’ün saniyede binlerce işlem gerçekleştirmesinin önünü açmaktadır. Buna göre platform, performanstan ödün vermez ve binlerce doğrulayıcı ile uyumlu şekilde çalışmaktadır.
  • Düşük Maliyet: Yüksek blok süresi ve boyutuyla birlikte ağ, çok düşük bir işlem ücretine sahiptir. BHO, ağırlığa dayalı bir ücret modeli kullanmaktadır. Bu sebeple işlem ücretleri, işlemler gerçekleşmeden alınmaktadır. Ücret ödendikten sonra node’lar, işlemleri gerçekleştirmektedir.
  • Sürdürülebilir: “Novel Consensus Mechanism” sayesinde esnek, verimli ve sürdürülebilirdir. Uzun vadede birçok geliştirici için tercih sebebidir.

BHO tokeni nedir?

BHO Network’ün yerel kripto para birimi BHO’dur. Çeşitli kullanımları durumları bulunmaktadır. Bazıları şunlardır:

  • Farming ödülleri: Kullanıcılar, BHO Network farming pool’a (çiftlik havuzu) katılıp ödül kazanabilmektedir. Kazanılan BHO miktarı, sağlanan likidite miktarıyla (LP) orantılı olacaktır.
  • Yönetişim: BHO token sahipleri, projenin yönetiminde söz sahibi olmakta ve oy kullanabilmektedir.
  • Launchpad: Token sahipleri, BHO Network’ün launchpad’indeki yeni kripto projelerine katılım sağlayabilmektedir.

BHO’nun mevcut fiyatı ve toplam arzı nedir?

Coingecko verilerine göre BHO Network’ün maksimum ve toplam arzı 10,000,000,000 BHO’dur. Ancak dolaşımdaki arz miktarı tam olarak bilinmemektedir. Bununla birlikte projenin son 24 saatlik ticaret hacmi 5,685 dolar olarak hesaplanmıştır. BHO token şu anda kripto para borsalarında 0,00116716 dolar seviyesinden işlem görmektedir. Ama Ekim 2021’de 0,086 dolar seviyesine kadar yükselmiş ve kendi fiyat rekorunu kırmıştır.

BHO Network nedir? Nasıl alınır?

BHO Network şu anda az sayıda kripto para borsasında işlem görmektedir. Projeye yatırım yapmak isteyen kişiler, projenin işlem gördüğü borsalardan birinde hesap açmalıdır. BHO Network’ün işlem gördüğü borsalar şu şekilde sıralanmaktadır: MEXC ve PancakeSwap. Projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılar, bu borsalardan birinde hesap açmalıdır. Ek olarak yatırımcılar, cüzdanlarına USDT (MEXC) veya BNB (PancakeSwap) eklemelidir.